Blackhat

Blackhat reprezentuje temnou stranu informační bezpečnosti – útočníka. Jeho hlavním cílem je najít cestu dovnitř a využít vás, okrást nebo poškodit. Víme, jak přemýšlí. Víme, jaké techniky používá. Simulovaně útočíme na organizace a mapujeme jejich bezpečnostní slabiny. Vaše další investice do informační bezpečnosti tak bude zacílena na to nejdůležitější.

Blackhat & Whitehat Test

Náročnost: 3-4 dny

Chcete rychle a levně zjistit jak na tom s bezpečností jste? Unikátní služba, díky které rychle zjistíte ty nejvýznamnější nedostatky ve vaší bezpečnosti, jak po stránce organizační, tak po stránce technické. Kombinujeme prvky penetrační testu (perspektiva útočníka - Blackhat) a organizačního auditu (perspektiva obránce - Whitehat).

49 900 Kč

Zjistit více

Penetrační testy

Náročnost: od 1 dne

Potřebujete kvalitně a levně otestovat vaše webové stránky, síť nebo WiFi? Provádíme standardizované penetrační testy podle metodik OWASP, PTES a OSSTMM. Díky kombinaci využití vlastních nástrojů a zkušenostem z testování velkých organizací jsme schopni zajistit výborný poměr ceny a kvality i pro menší a střední podniky.

od 12 900 Kč

Zjistit více

Skeny zranitelností

Potřebujete rychle a levně sledovat aktuální potenciální zranitelnosti? Díky našim vlastním nástrojům jsou skeny zranitelností webových stránek a infrastruktury za hubičku.

od 6 500 Kč

Zjistit více

Školení informační bezpečnosti pro IT personál

Náročnost: 1 den (4 bloky po 90 minutách s přestávkami)

Jste pověření správou IT nebo dohledem nad počítačovou bezpečností vaší organizace? Chcete se zorientovat v tom, jaké hrozby vaší organizaci hrozí a jak konkrétně se proti nim můžete bránit? Chcete si vyzkoušet a porozumět tomu jak hackeři vnímají síť vaší organizace, rozhodnou-li se na ni zaútočit? V rámci jednodenního školení získáte přehled o technických aspektech obrany sítě vaší organizace. Zjistíte, jak do sebe jednotlivé oblasti technické IT bezpečnosti zapadají a jakým konkrétním způsobem chrání před případnými útočníky. Zároveň si také vyzkoušíte na našem testovacím prostředí, jak takový útočník v praxi postupuje.

9 900 Kč

Zjistit více

Máte zájem o jiné produkty z oblasti informační bezpečnosti?